iPad Mini i Biggie foto

Od czasu do czasu znajduję tego typu ciekawostki w sieci, których zadaniem jest …własnie? Czy rzeczywiście używamy wszelkiego rodzaju ficzerków związanych z iPhone’m czy iPad’em? Osobiście nigdy nie skorzystałem z żadnego ulepszacza obiektywu, nawet nie pomyślałem o tym by spróbować. Traktuję to jako czystą ciekawostkę. Telefoto dla iPada - skoro stworzono tego typu urządzenia na smartfony to i muszą być na tablety.

ipad-telephoto

Jeśli się tylko dobrze przypatrzeć to obiektyw tele dla iPada posiada manualną możliwość ostrzenia, zatem zabawa w głębię może przynieść właścicielowi tego urządznia dużo zabawy i przyjemności. Czy wygodnie jest robić zdjęcia z tabletu? Nie ale na pewno nikt się tego nie spodziewa - możemy zatem sfotografować ciekawą scenę.

Popsicolor

To zdumiewiające, że dopiero nie tak dawno odkryłem tą aplikację :) …. Popsicolor to obecnie moje ulubione narzędzie do obróbki zdjęć na iPadzie. Sami przekonajcie się jakie ma możliwości ta aplikacja i jakie daje efekty. Oczywiście, nie każde zdjęcie nadaje się do obrabiania w Popsicolor ale warto poeksperymentować. Wyniki zabawy z filtrami mogą być ekscytujące i zaskoczą nie jedną osobę.

zdjęcie

Zdjęcie importujemy tradycyjnie z galerii lub bezpośrednio z aparatu, następnie w bardzo intuicyjny sposób wprowadzamy totalny zamęt. Zabawa jest przednia.

pop2

Mieszamy kolory, dodajemy kontury lub ujmujemy kreski, pozbawiamy granic lub rzucamy jedynie plamy ….nasze zdjęcia nabierają zupełnie innego wymiaru.

pop3

Na koniec warto pokazać efekty naszej kreatywności innym:)

pop4

więcej