Apfino - Sprzedawaj na termin i nie czekaj na zapłatę

Sprzedawaj na termin i nie czekaj na zapłatę

Środki należne za fakturę otrzymasz nawet w dniu jej wystawienia.

Życie gospodarcze średniej i dużej firmy to ciągłe wykorzystanie szans i okazji biznesowych pozwalających realizować ponadprzeciętne korzyści ekonomiczne. Wiele z nich pojawia się nagle i wymaga szybkiego działania. Konieczność podjęcia w takich sytuacjach szybkich decyzji zakupowych to oczywistość, ale bardzo często ogranicza je zasób posiadanych w tym momencie środków. One wpłyną dopiero za tydzień, miesiąc czy kwartał, a przecież potrzebne są dzisiaj. Żeby móc wyprodukować i sprzedać dużo więcej i po wyższej marży.

A gdyby tak nie być ograniczonym czasem spływu środków i mieć dostęp na click do wszystkich pieniędzy, na które oczekujemy już teraz? Nie tylko pojedynczych i niedużych faktur, ale wszystkich – bez względu na ich liczbę i kwotę! Zawsze kiedy się chce i tylko wtedy kiedy się chce?!

Szybki faktoring online dla średnich i dużych firm jest już dostępny dla Klientów Comarch ERP Optima. Nie musisz integrować swoich systemów rozliczeniowych z systemem firmy faktoringowej. Faktoring jest dostępny z poziomu platformy, którą znasz i na której pracujesz.

Zatem spójrz na saldo należności Twojej Firmy, które kwotowo jest największą pozycją w bilansie i wyobraź sobie, że większość z tych środków może być do Twojej dyspozycji od ręki po aktywacji usługi faktoringowej na platformie Apfino. Tylko tyle i aż tyle.

Dokumenty do pobrania

Finansowanie sprzedaży w Apfino — Regulamin

pdf 397.2 KB

Finansowanie sprzedaży — Cennik

pdf 121.48 KB