Opiekun czasu

Własny biznes nie musi oznaczać, że nie będziesz miał czasu dla siebie i swoich bliskich.

Zadba o to Twój osobisty asystent.

Co zyskujesz?

Prowadzenie własnego biznesu i znalezienie czasu dla siebie bywa wyzwaniem, które zna niejeden przedsiębiorca. Dlatego w planowaniu wolnego czasu pomoże Ci Opiekun Czasu. Jest nim osobisty asystent, który zadba o to, abyś znalazł równowagę między pracą a życiem prywatnym i wykorzystał czas po pracy dokładnie tak, jak tego chcesz.

czas wolny

Czas wolny tak jak lubisz

Przygotujemy dla Ciebie propozycje spędzania czasu wolnego w zależności od tego, jakie są Twoje zainteresowania i ile pieniędzy chciałbyś przeznaczyć na odpoczynek po pracy. Najważniejsze, że to Ty zdecydujesz, z czego i kiedy chciałbyś skorzystać.

maski

Wydarzenia VIP

Znajdziemy dla Ciebie oferty, które na pierwszy rzut oka wydają się niedostępne. Dzięki temu będziesz mógł wziąć udział w wydarzeniach VIP, takich jak koncerty, mecze, pokazy czy spektakle.

waga

Work-life balance

To niezmiernie ważne, aby zapewnić czas na odpoczynek dla siebie i rodziny. Znajdziemy dla Ciebie oferty wyjazdowe i aktywności weekendowe dopasowane do Twoich oczekiwań i pomożemy w ich organizacji.

sowa

Twój rozwój

Natłok codziennych obowiązków sprawia, że nie masz czasu na rozwijanie siebie i swoich pasji? Znajdziemy dla Ciebie warsztaty, wykłady i konferencje, które pozwolą Ci na podążanie drogą rozwoju, o jakiej marzysz.

Najczęściej zadawane pytania

Kim jest Opiekun czasu?

Opiekun czasu to rozwiązanie pozwalające zbalansować czas poświęcany na pracę i dom. Doradzamy i pomagamy zorganizować wszystko to, na co nie masz czasu lub cierpliwości. Opiekun czasu to osobisty asystent, konsultant, który posiada szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie oraz jest w stanie zrealizować zlecenia tak abyś Ty mógł cieszyć się czasem i rzeczami, które cenisz najbardziej.

Co otrzymuję w ramach usługi Opiekun Czasu?

Otrzymasz spersonalizowaną listę wydarzeń np. sportowych i kulturalnych, ofert wypoczynku, warsztatów rozwojowych i innych użytecznych informacji. Możesz także złożyć dowolne zlecenie niezwiązane z tą listą. Ważne żeby zlecenie było zgodne z normami prawnymi i etycznymi. Opiekun Czasu przypomni Ci także o ważnych datach czy rocznicach.

Co zorganizuje Opiekun Czasu?

Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Może to być rezerwacja stolika na ostatnią chwilę, wakacje, bilety do teatru i opery, wejście na specjalne wydarzenia, zadba o rozwój osobisty oraz wszystko to co życie ma najlepszego do zaoferowania.

Jak mogę skorzystać z usług Opiekuna Czasu?

To bardzo proste. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 22 130 2 130 lub wyślesz wiadomość na adres opiekun.czasu@faktoria.pl .

Jak płacę za zlecenia?

Opiekun Czasu przedstawi Ci ofertę i jeśli zdecydujesz się na zakup będziesz to mógł zrobić kartą płatniczą, przelewem bankowym lub w punkcie sprzedaży. Decyzja należy do Ciebie.

Zobacz także

powiazane faktura na raz

Faktura na raz

Prześlij nam swoją fakturę, a my w prosty sposób wymienimy ją na gotówkę. Do 30 tysięcy zł, nawet w 30 minut. Faktura na raz pozwoli Ci od razu skorzystać z pieniędzy za wykonaną usługę, bez czekania na przelew od Twojego odbiorcy.

powiazane finansowanie sprzedazy

Finansowanie sprzedaży

Nie czekaj aż Twoi odbiorcy zapłacą faktury. Zadbaj o płynność finansową swojej firmy i skorzystaj z usług Finansowania Sprzedaży. Bez względu na to czy termin spłaty faktury to 30, 60 czy 90 dni, umożliwimy Ci szybki dostęp do gotówki.

powiazane finansowanie zakupow

Finansowanie zakupów

Płać na czas swoim dostawcom i uzyskaj dodatkowy okres finansowania. Przekaż nam swoje faktury, a my od razu za nie zapłacimy. Korzystaj z rabatów za wcześniejszą płatność i buduj wizerunek stabilnego partnera w biznesie.


Kontakt

Zadzwoń

Numery telefonów
Numery telefonów:
+48 800 500 600
+48 22 130 2 130
Godziny pracy
Obsługa klienta:
9:00 – 17:00 poniedziałek – piątek
Obsługa rozliczeń:
9:00 – 17:00 poniedziałek - piątek

Napisz do nas - oddzwonimy

*) Pole obowiązkowe