Faktura na raz

Prześlij nam swoją fakturę, a my w prosty sposób wymienimy ją na gotówkę.

Do 30 tysięcy zł, nawet w 30 minut.

Jak uzyskać finansowanie?

Prowadzisz firmę i masz wielu klientów. Codziennie sprzedajesz swoje produkty albo usługi, a później wystawiasz za nie faktury. W oczekiwaniu na płatność od odbiorców zdarzają się sytuacje, gdy pilnie potrzebujesz gotówki.
Dlatego przygotowaliśmy Fakturę na raz. To szybki sposób na to, żebyś dostał pieniądze za fakturę i nie musiał czekać na przelew od klienta.

 

wniosek

1. Wypełnij wniosek online lub zadzwoń na infolinię

Przygotuj dane swojej firmy, Twój dowód osobisty i wyciąg z konta firmowego za ostatnie 6 miesięcy.

faktury

2. Wprowadź dane z faktury

 Uzupełnij dane z faktury, którą chcesz sfinansować.

1zl

3. Potwierdź swoją tożsamość

Zrób przelew weryfikacyjny na złotówkę, którą od razu zwrócimy na Twoje konto. To pozwoli nam potwierdzić Twoją tożsamość i szybko zaakceptować fakturę.

pieniadze

4. Odbierz pieniądze za swoją fakturę

Po akceptacji faktury przelejemy pieniądze prosto na Twoje konto firmowe. Wykorzystaj je jak chcesz, a wartość faktury zwróć nam dopiero w terminie jej płatności.

Co zyskujesz?

Faktura na raz pozwoli Ci od razu skorzystać z pieniędzy za wykonaną usługę, bez czekania na przelew od Twojego odbiorcy. To możliwe dzięki szybkiemu procesowi on-line, który przygotowaliśmy dla przedsiębiorców takich jak Ty.

 

zegar

Szybkie finansowanie

Po zaakceptowaniu faktury pieniądze przelejemy na Twoje konto nawet w 30 minut. Nieważne, czy termin spłaty faktury to 30, 60 czy 90 dni.

1zl ciemne tlo

Przejrzysta cena

Nie zaskoczą Cię żadne ukryte prowizje. Zapłacisz 1 zł dziennie za fakturę o wartości 1 000 złotych.kciuk

Minimum formalności

Potrzebny nam będzie tylko wyciąg z konta firmowego. Nie musisz przygotowywać całego zestawu dokumentów finansowych i zaświadczeń.

kolo ratunkowe

Twoje koło ratunkowe

Własny biznes to często nieplanowane wydatki. Dlatego nie daj się zaskoczyć i miej zawsze dostęp do gotówki.

Najczęściej zadawane pytania

Czego potrzebuję, aby skorzystać z usługi?

Jedyne czego potrzebujesz, to swoje dane osobowe i wyciągi z kont firmowych za ostatnie 6 miesięcy oraz fakturę, którą chcesz przekazać do sfinansowania.

Moja firma jest na rynku od 2 miesięcy. Czy mogę skorzystać z usługi?

Wiemy jak ważne jest rozpoznanie potrzeb biznesowych w przedsiębiorstwie. Dlatego chcemy, aby nasi klienci mieli przynajmniej 6-cio miesięczne doświadczenie w prowadzeniu działalności.

Czy mogę skorzystać z usługi Faktura na raz, gdy współpracuję z odbiorcami zagranicznymi?

Oczywiście. Oferujemy naszym klientom możliwość finansowania faktur, zarówno od odbiorców krajowych, jak i krajów europejskich (kraje Unii Europejskiej, Szwajcaria, Norwegia).

Czy muszę się gdzieś zgłosić osobiście, aby skorzystać z usługi?

Szanujemy Twój czas, dlatego wniosek o usługę możesz złożyć przez Internet. Możesz też liczyć na wsparcie naszych doradców z Contact Center, którzy poprowadzą Cię krok po kroku przez proces. Umowę podpiszesz elektronicznie lub osobiście, w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

Jak najlepiej przygotować wyciągi do złożenia wniosku?

To bardzo proste. Zapisz wyciągi z ostatnich 6 miesięcy, które zostały wygenerowane przez bank w formie pdf i w niezmienionej formie dołącz do wniosku.

Czy mogę kilka razy skorzystać z usługi "Faktura na raz"?

Oczywiście. Po złożeniu pierwszego wniosku o Fakturę na raz, za każdym następnym razem wprowadzasz tylko dane z faktury.

Zobacz także

powiazane finansowanie sprzedazy

Finansowanie sprzedaży

Nie czekaj aż Twoi odbiorcy zapłacą faktury. Zadbaj o płynność finansową swojej firmy i skorzystaj z usług Finansowania Sprzedaży. Bez względu na to czy termin spłaty faktury to 30, 60 czy 90 dni, umożliwimy Ci szybki dostęp do gotówki.

powiazane finansowanie zakupow

Finansowanie zakupów

Płać na czas swoim dostawcom i uzyskaj dodatkowy okres finansowania. Przekaż nam swoje faktury, a my od razu za nie zapłacimy. Korzystaj z rabatów za wcześniejszą płatność i buduj wizerunek stabilnego partnera w biznesie.

powiazane opiekun czasu

Opiekun czasu

Natłok codziennych obowiązków sprawia, że nie masz czasu na rozwijanie siebie i swoich pasji? Opiekun czasu zadba o to, byś znalazł równowagę między pracą a życiem prywatnym i wykorzystał czas po pracy dokładnie tak, jak tego chcesz.


Kontakt

Zadzwoń

Numery telefonów
Numery telefonów:
+48 800 500 600
+48 22 130 2 130
Godziny pracy
Obsługa klienta:
9:00 – 17:00 poniedziałek – piątek
Obsługa rozliczeń:
9:00 – 17:00 poniedziałek - piątek

Napisz do nas - oddzwonimy

*) Pole obowiązkowe