Finansowanie sprzedaży

Nie czekaj aż zapłacą Ci Twoi klienci. Przekaż nam swoje faktury, a my szybko wymienimy je na gotówkę.

Jak uzyskać finansowanie?

Czas to pieniądz, szczególnie dla przedsiębiorców. Dlatego zamiast czekać aż Twoi klienci zapłacą wystarczy, że przekażesz nam wystawione faktury, a my wypłacimy ich wartość na Twoje konto. Limit finansowy dla Twoich faktur zaczyna się już od 30 000 zł .

 

wniosek

1. Wypełnij wniosek online lub zadzwoń na infolinię

Przygotuj dane swojej firmy, Twój dowód osobisty i wyciąg z konta firmowego za ostatnie 6 miesięcy. Poprosimy Cię o wskazanie odbiorców Twoich faktur, których chcesz włączyć do usługi. Na podstawie wyciągu z konta zaproponujemy Ci bezpieczny limit finansowy, w ramach którego będziemy wypłacać gotówkę za wystawione przez Ciebie faktury.

umowa

2. Podpisz z nami umowę

Umowę z limitem do kwoty 100 000 zł możesz zawrzeć z nami online - po zrobieniu przelewu weryfikacyjnego za złotówkę, którą od razu zwrócimy na Twoje konto. To pozwoli nam potwierdzić Twoją tożsamość i szybko przejść do finansowania faktur. W pozostałych przypadkach, sam wybierzesz najwygodniejszy sposób zawarcia umowy. Będziemy mogli wysłać ją do Ciebie kurierem lub umówimy Cię na spotkanie z naszym doradcą.

kontakty

3. Udostępnij nam kontakt do swoich odbiorców

Chcemy być pewni, że odbiorcy faktur nie będą zaskoczeni, że wspieramy Cię w obsłudze płatności Twojej firmy. Dlatego zanim przekażesz nam faktury, skontaktujemy się ze wskazanymi przez Ciebie Klientami. Poinformujemy ich o tym, że od teraz będą opłacać Twoje faktury na wskazany numer konta w Faktorii.

faktury

4. Przekaż nam faktury

Wprowadź szczegóły faktur, które chcesz sfinansować do systemu Faktorii. Po akceptacji faktur pieniądze przelejemy prosto na Twoje konto firmowe nawet w 30 minut. Spłaty faktur w terminie ich płatności będziemy oczekiwać od Twoich odbiorców.

Co zyskujesz?

Finansowanie sprzedaży zapewni Ci szybki dostęp do zapłaty za Twoją pracę. To proste, bo od razu po przesłaniu do nas faktur,  przelejemy Ci gotówkę na konto firmowe. Dzięki temu nie martwisz się, jeśli Twoim odbiorcom zdarzy się nie zapłacić na czas.

 

zegar

Szybkie finansowanie z minimum formalności

Finansowanie sprzedaży zapewni Ci szybki i prosty dostęp do gotówki. Po przesłaniu faktur, pieniądze przelejemy na konto Twojej firmy nawet w 30 minut. Nieważne czy termin spłaty faktury to 30, 60 czy 90 dni. Dodatkowo, dla limitu finansowego do kwoty 400 000 zł, nie będziesz musiał przedstawiać nam żadnych dodatkowych zaświadczeń. Wystarczy nam wyciąg z Twojego konta firmowego.

wykres

Rozwój biznesu

W biznesie niezbędny jest ciągły rozwój, który często wymaga inwestycji. Teraz będziesz mógł z większą elastycznością zarządzać swoimi finansami, tak by szybko reagować na potrzeby rynku.konkurencyjnosc

Konkurencyjność na rynku

Pieniądze z Finansowania sprzedaży to nie tylko prosta droga do zapewnienia płynności finansowej Twojej firmy. Dzięki możliwości wypłaty gotówki za faktury będziesz mógł wydłużać terminy płatności swoim odbiorcom. Taka elastyczność pozwoli Ci na zdobycie nowych klientów i zwiększy konkurencyjność Twojej firmy.

rece

Poprawa wiarygodności firmy

Finansowanie sprzedaży da Ci stały dostęp do pieniędzy na opłaty, które wiążą się z prowadzeniem własnej firmy. Dzięki temu nie będziesz spóźniał się z regulowaniem swoich zobowiązań, np. wobec pracowników, dostawców czy urzędów. To wszystko sprawi, że będziesz postrzegany jako solidny partner w biznesie, z którym warto współpracować.

Najczęściej zadawane pytania

Co potrzebuję by skorzystać z usługi Finansowania sprzedaży?

Jedyne czego potrzebujesz to swoje dane osobowe i wyciągi z kont firmowch za ostatnie 6 miesiecy. Miej również pod ręką listę odbiorców wraz ich numerami NIP oraz danymi kontaktowymi.

Na jak długo mogę zawrzeć umowę z Faktorią?

To zależy tylko od Ciebie. Umowę zawierasz na czas nieokreślony i masz możliwość jej rozwiązania z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia.

Czy w trakcie obowiązywania umowy Finansowania Sprzedaży można dodawać kolejnych odbiorców?

Oczywiście. Dla nas ważny jest rozwój Twojego przedsiębiorstwa i dlatego chcemy Cię wspierać w rozbudowywaniu relacji z odbiorcami.

Czy faktura "proforma" może być podstawą do skorzystania z usługi ?

Faktura proforma nie dokumentuje dostarczenia towaru lub wykonania usługi, stąd nie może być objęta usługą Finansowaniem Sprzedaży.

Czy mogę zgłosić do sfinansowania fakturę w EUR?

Oczywiście, umożliwiamy naszych klientom finansowanie faktur zarówno w walucie PLN jak i EUR.

Jaki mogę dać maksymalny termin płatności moim odbiorcom, by skorzystać z usługi Finansowania sprzedaży? 

Maksymalny termin płatności faktur dlaTwoich odbiorców to 120 dni.Zobacz także

powiazane faktura na raz

Faktura na raz

Prześlij nam swoją fakturę, a my w prosty sposób wymienimy ją na gotówkę. Do 30 tysięcy zł, nawet w 30 minut. Faktura na raz pozwoli Ci od razu skorzystać z pieniędzy za wykonaną usługę, bez czekania na przelew od Twojego odbiorcy.

powiazane finansowanie zakupow

Finansowanie zakupów

Płać na czas swoim dostawcom i uzyskaj dodatkowy okres finansowania. Przekaż nam swoje faktury, a my od razu za nie zapłacimy. Korzystaj z rabatów za wcześniejszą płatność i buduj wizerunek stabilnego partnera w biznesie.

powiazane opiekun czasu

Opiekun czasu

Natłok codziennych obowiązków sprawia, że nie masz czasu na rozwijanie siebie i swoich pasji? Opiekun czasu zadba o to, byś znalazł równowagę między pracą a życiem prywatnym i wykorzystał czas po pracy dokładnie tak, jak tego chcesz.


Kontakt

Zadzwoń

Numery telefonów
Numery telefonów:
+48 800 500 600
+48 22 130 2 130
Godziny pracy
Obsługa klienta:
9:00 – 17:00 poniedziałek – piątek
Obsługa rozliczeń:
9:00 – 17:00 poniedziałek - piątek

Napisz do nas - oddzwonimy

*) Pole obowiązkowe