Finansowanie zakupów

Płać na czas swoim dostawcom i uzyskaj dodatkowy okres finansowania.

Jak uzyskać finansowanie?

Własny biznes to nie tylko zyski ze sprzedaży, ale też codzienne koszty i zobowiązania wobec dostawców -wszystko w terminach, których nie powinieneś przekroczyć. Finansowanie zakupów pozwoli regulować Twoje zobowiązania na czas i tym samym wzmocnić Twój wizerunek w biznesie.

1. Wypełnij wniosek online lub zadzwoń na infolinię

Przygotuj dane swojej firmy, Twój dowód osobisty i wyciąg z konta firmowego za ostatnie 6 miesięcy. Poprosimy Cię o wskazanie dostawców, których chcesz włączyć do usługi. Na podstawie wyciągu z konta zaproponujemy Ci limit finansowy, w ramach którego będziemy opłacać faktury od Twoich dostawców.

2. Podpisz z nami umowę

Umowę z limitem do kwoty 100 000 zł możesz zawrzeć z nami on-line - po wykonaniu przelewu weryfikacyjnego za złotówkę, którą od razu zwrócimy na Twoje konto. To pozwoli nam potwierdzić Twoją tożsamość i szybko przejść do opłacania Twoich faktur. W pozostałych przypadkach, sam wybierzesz najwygodniejszy sposób zawarcia umowy. Będziemy mogli wysłać ją do Ciebie kurierem lub umówimy na spotkanie z naszym doradcą.

3. Przekaż nam faktury

Wprowadź dane z faktury od swojego dostawcy do systemu Faktorii, a my przelejemy pieniądze bespośrednio na jego konto. Spłaty faktury będziemy oczekiwać od Ciebie w wydłużonym o 60 dni  terminie płatności.

Co zyskujesz?

W ramach Finansowania zakupów możemy przyznać Ci limit finansowy od 30 000 aż do 250 000 zł. Pozwoli Ci to na terminową zapłatę za faktury, które wystawiają Ci dostawcy.

 

Proste finansowanie

Finansowanie zakupów to dobra alternatywa dla kredytów i limitów na koncie, która da Ci łatwy dostęp do pieniędzy na codzienne opłaty związane z prowadzeniem firmy. Dodatkowe 60 dni dla Ciebie na uregulowanie faktur, zapewni Twojej firmie płynność finansową.

Rozwój Twojej firmy

W biznesie niezbędny jest ciągły rozwój, który często wymaga inwestycji. Teraz będziesz mógł z większą elastycznością zarządzać swoimi finansami, tak by szybko reagować na potrzeby rynku.Zaradność w biznesie

Płacenie dostawcom przed czasem to praktyka, dzięki której można wiele zaoszczędzić. Dlatego pozwól nam spłacić Twoje faktury od razu po ich wystawieniu i korzystaj z rabatów za wcześniejszą płatność, jakie na Ciebie czekają.

Poprawa wiarygodności firmy

Regulowanie zobowiązań na czas pokaże, że można na Tobie polegać. Dzięki temu staniesz się solidnym partnerem w biznesie.

Najczęściej zadawane pytania

Czego potrzebuję, aby skorzystać z Finansowania zakupów?

Jedyne czego potrzebujesz to swoje dane osobowe i wyciągi z kont firmowch za ostatnie 6 miesiecy. Miej również pod ręką dane swoich dostawców.

Na jak długo mogę zawrzeć umowę z Faktorią?

To zależy tylko od Ciebie. Umowę zawierasz na czas nieokreślony i masz możliwość jej rozwiązania z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia.

Czy w trakcie obowiązywania umowy Finansowania Zakupów mogę dodawać kolejnych dostawców?

Oczywiście. Dla nas ważny jest rozwój Twojego przedsiębiorstwa, dlatego chcemy Cię wesprzeć w rozbudowywaniu relacji z dostawcami.

Czy mogę też skorzystać z usługi Finansowania Zakupów, gdy współpracuję z dostawcami zagranicznymi?

Oczywiście. Oferujemy naszym klientom możliwość finansowania faktur, zarówno od dostawców krajowych, jak i krajów europejskich (kraje Unii Europejskiej, Szwajcaria, Norwegia).

Czy mogę zgłosić do sfinansowania fakturę w EUR?

Oczywiście, umożliwiamy naszym klientom finansowanie faktur, zarówno w walucie PLN, jak i EUR.

Zobacz także

powiazane finansowanie sprzedazy

Finansowanie sprzedaży

Nie czekaj aż Twoi odbiorcy zapłacą faktury. Zadbaj o płynność finansową swojej firmy i skorzystaj z usług Finansowania Sprzedaży. Bez względu na to czy termin spłaty faktury to 30, 60 czy 90 dni, umożliwimy Ci szybki dostęp do gotówki.

powiazane faktura na raz

Faktura na raz

Prześlij nam swoją fakturę, a my w prosty sposób wymienimy ją na gotówkę. Do 30 tysięcy zł, nawet w 30 minut. Faktura na raz pozwoli Ci od razu skorzystać z pieniędzy za wykonaną usługę, bez czekania na przelew od Twojego odbiorcy.

powiazane opiekun czasu

Opiekun czasu

Natłok codziennych obowiązków sprawia, że nie masz czasu na rozwijanie siebie i swoich pasji? Opiekun czasu zadba o to, byś znalazł równowagę między pracą a życiem prywatnym i wykorzystał czas po pracy dokładnie tak, jak tego chcesz.


Kontakt

Zadzwoń

Numery telefonów
Numery telefonów:
+48 800 500 600
+48 22 130 2 130
Godziny pracy
Obsługa klienta:
9:00 – 17:00 poniedziałek – piątek
Obsługa rozliczeń:
9:00 – 17:00 poniedziałek - piątek

Napisz do nas - oddzwonimy

*) Pole obowiązkowe